ÇÖZÜM MERKEZİ
Çözüm Merkezi


Çözüm Merkezi Çözüm Üretmeye Devam Ediyor

 

Çözüm merkezi’nin ana görevi, tüm şikâyet ve talepleri alarak, ilgili Müdürlükleri ilgilendiren bir evrak oluşturmaktır. Oluşturulan evrakla durumun sistemli olarak ilerleyişi sağlanır. Bu bağlamda Çözüm Merkezi, Belediye’nin etkin ve kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda ilerler.

Belediye Hizmet binası içerisinde bulunan Çözüm Merkezi sadece kuruma gelen vatandaşların talepleri ile değil, BİMER ve Bilgi Edinme Hakkı kanunu kapsamında gelen başvuruların çözüme ulaştırılması noktasında da koordinasyonu sağlıyor. İlgili Müdürlüklerden gelen cevap doğrultusunda vatandaşlar mail ya da telefon yoluyla bilgilendiriliyor. Böylelikle dış kurumlarla da iletişim sağlanarak, başvuruların çözüme ulaştırılması amaçlanıyor.

            Çözüm Merkezi ile yapılan tüm görüşmeler, hizmet kalite standartları ve iletişim güvenliği nedeniyle kayıt altına alınarak, talebin takibi için yaşanan süreçler ve sonuçlar hakkında ilgili vatandaşlar bilgilendiriliyor. Bu bilgilendirme işlemi, profesyonel personeller tarafından yapılıyor.Hizmet Rehberi

İletişim

site tasarım ve kodlama Akay Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.